Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Пижами со долги ракави

Пижами со долги ракави

#35011
Пижами со долги ракави

Regular Price: 3.009,00 ден

Special Price 2.109,00 ден

Regular Price: 3.009,00 ден

Special Price 2.109,00 ден

Опис

Details

Пижамите со долги ракави сe добродојдени за поладните вечери и свежи утра. Мајцата е благо комотна, на градите има џеб кој не е само украс туку и практичен додаток.
Удобното чувство во памучната ткаенина и опуштениот крој ќе ве воодушеват. Прав избор се за безгрижен одмор.

-     пижами со долги ракави и долг долен дел
-     џеб на горниот дел
-     памучен материјал
-     модерен крој

Памук: 100%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена