Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Полуролка со долги ракави »Charlene«

Полуролка со долги ракави »Charlene«

#86301
Полуролка со долги ракави »Charlene«

Regular Price: 2.339,00 ден

Special Price 1.309,00 ден

Availability: Нема залиха

Опис

Details

Полуролката од мек вискозен материјал се вклопува во различни стилови на облекување. Проѕирниот материјал во горниот дел и на ракавите оваа блуза ќе ја дополни со префинетост, која дополнително ќе биде истакната со тенката контрасна линија со боја на праска. А со собрана коса ќе покажете уште еден детал под кој ѕирка гола кожа. Лесната полуролка »Charlene« елегантно ќе го дополни вашиот гардеробер. Можете да ја комбинирате со фармерки, како и со поелегантни панталони и така да креирате опуштен или свечен изглед.

-       полуролка со долги ракави и набор на деколтето
-       детали од проѕирен материјал и тенка контрасна линија на деколтето
-       проѕирни ракави
-       мек вискозен материјал
-       можност за многу различни комбинации

Вискоза: 75% Полиамид: 17% Еластин: 8%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена