Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Високи гаќички »Puerto Rico« - костим за капење

Високи гаќички »Puerto Rico« - костим за капење

#41516
Високи гаќички »Puerto Rico« - костим за капење

Regular Price: 1.659,00 ден

Special Price 1.159,00 ден

Regular Price: 1.659,00 ден

Special Price 1.159,00 ден

Опис

Details

  •     класични гаќички со повисок струк
  •     декоративно вметнатиот дел со линии од страна, визуелно ја прави линијата на телото потенка
  •     декоративен детаљ на врзување од страна
  •     Mix & Match: стилски одговараат со градниците ( горните  делови од костимите за капење) од серијата »Puerto Rico«

Полиамид: 73% Еластин: 27%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена