Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Push up градник »Forever«

Push up градник »Forever«

#10260
Push up градник »Forever«

Regular Price: 3.209,00 ден

Special Price 1.799,00 ден

Regular Price: 3.209,00 ден

Special Price 1.799,00 ден

Опис

Details

Модерниот градник со push up корпи ви гарантира полно и исклучително женствено деколте. Со прекрасната чипка не се само украсени корпите туку чипката продолжува и на прерамките сé до вратот и така прави модерен триаголен облик.Предниот дел од градникот го краси машничка со кристалчиња. Прерамките можат да се продолжат и секоја дама може да ги прилагоди според нејзината линија. Поголемите градници имаат пошироки прерамки што гарантираат комплетна удобност при носењето.

-     push up градник
-     градник со исклучително нагласено и полно деколте
-     чипката на корпите и прерамките досега до вратот
-     модерен триаголен облик
-     прерамките можат да се носат класично или закопчани на врат
-     прерамките се продолжуваат по желба
-     тренди и секси

Полиамид: 77% Еластин: 23%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена