Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Широки 7/8 панталони »Okinawa«

Широки 7/8 панталони »Okinawa«

#49471
Широки 7/8 панталони »Okinawa«

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Опис

Details

-     панталони со широк крој, комотни за носење
-     7/8 должина на панталоните
-     панталони со висок струк
-     црна лента за врзување околу струкот
-     едноставно закопчување од страна со скриен патент
-     боја песок – црна
-     животински - зебра дезен

Вискоза: 100%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена