Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Туника »Ibiza«

Туника »Ibiza«

#49447
Туника »Ibiza«

Regular Price: 2.999,00 ден

Special Price 2.099,00 ден

Regular Price: 2.999,00 ден

Special Price 2.099,00 ден

Опис

Details

-     туника со ракави од мрежа
-     летна облека соодветна за плажа, град или дома
-     модерен расцеп на левата страна
-     должина: 85 cм

Памук: 12% Вискоза: 83% Еластин: 5%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена