Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Туника »Panama«

Туника »Panama«

#49502
Туника »Panama«

Regular Price: 3.539,00 ден

Special Price 1.979,00 ден

Regular Price: 3.539,00 ден

Special Price 1.979,00 ден

Опис

Details

  • туника со 3/4 ракави
  • комфорен крој со длабок V-изрез
  • набран материјал на предниот дел како детаљ
  • одговара на сите типови на градби на тело
  • мек вискозен материјал кој лесно паѓа

Вискоза: 100%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена