Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Здолниште "Porto Montenegro"

Здолниште "Porto Montenegro"

#49380
Здолниште "Porto Montenegro"

Regular Price: 1.939,00 ден

Special Price 1.359,00 ден

Availability: Нема залиха

Опис

Details

Здолништето со набори од страна го оживува костимот за капење давајќи му модерен изглед и убаво надополнувајќи го изгледот на плажа. Одберете било кој градник (горен дел од костимите за капење)од серијата "Porto Montenegro" и искомбинирајте ја вашата омилена комбинација.

-     здолниште од тул
-     ремен од микро материјал
-     од страна вметната врвка која овозможува регулирање на должината по желба
-     се носи над костим за капење
-     Mix & Match: стилски одговараат со (горните делови од костимите за капење) од серијата "Porto Montenegro"

Полиамид: 86% Еластин: 14%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена