Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Здолниште "Porto Montenegro"

Здолниште "Porto Montenegro"

#49387
Здолниште "Porto Montenegro"

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Опис

Details

Парче 2 во 1 – кратки панталони со здолниште за модерен летен изглед. Моделот може да биде одлична комбинација со градниците(костимите за капење)од серијата "Porto Montenegro“.Се карактеризира со удобен, лесен материјал, создаден за жешките летни денови. Одберете било кој градник (горен дел од костимите за капење)од серијата "Porto Montenegro" и искомбинирајте ја вашата омилена комбинација.

-     кратки панталони со здолниште
-     2 во 1: кратки панталони од вискоза кои се поврзани на половината со здолниште од тул, составено од четири дела кои смело се отвараат кога се носат
-     многу привлечно парче кое истовремено заменува кратки панталони и здолниште
-     може да се носи самостојно со маица или на плажа со горен дел од костимите за капење
-     Mix & Match: стилски одговараат со (горните делови од костимите за капење) од серијата "Porto Montenegro"

Вискоза: 35% Полиамид: 52% Еластин: 13%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена