20% попуст на колекцијата пролет-лето 24

20% попуст на колекцијата пролет-лето 24
28 јуни 2024

Летото е тука, време е да се освежиш на море или на базен! Без разлика дали одиш на плажа или базен, со нашите костими за капење ќе доживееш совршено уживање. Откриј ја магијата на летото и запливај во освежувачките моменти!

Искористи го попустот од 20% на костимите за капење и додатоци од колекцијата пролет-лето 2024 година.

Попустот трае од 28.6. до 10.07.2024 година во онлајн продавницата lisca.mk и на продажните места на Lisca.

Попустите меѓусебно не се комбинираат.

 

© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.