Додатоци

Show Filters
Филтери

5 парчиња

Постави опаѓачки редослед
 1. Чорапи »Posh«

  As low as 179,00 ден Regular Price 259,00 ден
  Quickview
 2. Чорапи »Posh«

  As low as 179,00 ден Regular Price 259,00 ден
  Quickview
 3. Папучки »Wonderland«

  As low as 449,00 ден Regular Price 799,00 ден
  Quickview
 4. Чорапи »Endless«

  As low as 139,00 ден Regular Price 259,00 ден
  Quickview
На страна

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.