Мека наметка

Show Filters
Филтери

3 парчиња

Постави опаѓачки редослед
 1. Блузон »Youthful«

  As low as 1.869,00 ден Regular Price 2.669,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 2.669,00 ден
  Quickview
 2. Наметка »Kasia«

  As low as 2.339,00 ден Regular Price 3.339,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.339,00 ден
  Quickview
 3. Блуза со качулка »Retromania«

  As low as 1.689,00 ден Regular Price 3.009,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.009,00 ден
  Quickview
На страна

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.