Наметки

Show Filters
Филтери

Продукти 1-12 од 23

Постави опаѓачки редослед
 1. Наметка »Sympathy«

  As low as 3.275,00 ден Regular Price 4.679,00 ден
  Quickview
 2. Наметка »Sympathy«

  As low as 3.275,00 ден Regular Price 4.679,00 ден
  Quickview
 3. Наметка »Mirabelle«

  As low as 2.806,00 ден Regular Price 4.009,00 ден
  Quickview
 4. Наметка »Mirabelle«

  As low as 2.806,00 ден Regular Price 4.009,00 ден
  Quickview
 5. Наметка »Posh«

  As low as 2.249,00 ден Regular Price 3.209,00 ден
  Quickview
 6. Наметка »Posh«

  As low as 2.249,00 ден Regular Price 3.209,00 ден
  Quickview
 7. Утринска наметка »Liv«

  As low as 2.939,00 ден Regular Price 3.679,00 ден
  Quickview
 8. Утринска наметка »Liv«

  As low as 2.939,00 ден Regular Price 3.679,00 ден
  Quickview
Page
На страна
Наметки

Наметката е всушност комотен, отворен фустан, кој на струкот се врзува со појас. Се носи врз пижама или ноќница, пред легнување во кревет, или кога ќе станете од него, па и врз дневната облека. Наменета е за носење низ дома. Наметката е всушност комотен, отворен фустан, кој на струкот се врзува со појас. Се носи врз пижама или ноќница, пред легнување во кревет, или кога ќе станете од него, па и врз дневната облека. Наменета е за носење низ дома.

Можете да ја носите за да ви биде топло, како удобна облека кога не сте во кревет, или дури и наместо долна облека. Всушност под неа и не мора да носите ништо, зашто наметката ве грее и ја покрива вашата интима.

Ако имате ненадејна посета, а вие сте во пижама, брзо ставете ја наметката и спасени сте од непријатна ситуација.

ДЕСЕТ ПРИЧИНИ ЗА ДА НЕ СЕ ПОТЦЕНУВА НАМЕТКАТА

1. Наметката е идеална самостојна облека: вовлечете ги рацете во ракавите , наметнете ја врз рамениците и заврзете ја околу струкот – и веќе сте облечени.

2. Тоа е идеална облека кога ви е студено. Наметнете ја и веднаш ќе се затоплите.

3. Ја сокрива непријатната голотија. Ве заштитува кога претрчувате од бањата во спалната соба.

4. Истовремено е удобна и секси. Особено ако под наметката не носите ништо.

5. Одговара со се, без оглед на она што го имате облечено одоздола.

6. Не ограничува. Можеби сте идна мајка со растечко стомаче, можеби сте имале обилен оброк и малку ве боли стомакот. Без оглед на се, наметката нежно ќе ве обвитка и ќе се приспособи на вашето тело.

7. Секогаш ќе ви прилега. И ако губите килограми, или сте добиле некој килограм повеќе, наметката секогаш ќе ви биде по мерка.

8. Нема потреба под неа да облекувате панталони или долна облека.

9. Во сопствениот дом ќе се чувствувате како да сте гостин на луксузен хотел. Навлечете уште и меки топлинки и одете на појадок.

10. Цел ден не мора да облекувате никаква облека. Технички гледано, наметката е фустан, отворен но сепак – фустан.

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.