Mашки пижами

Show Filters
Филтери

7 парчиња

Постави опаѓачки редослед
 1. Машки пижами »Argo«

  As low as 2.715,00 ден Regular Price 3.879,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.879,00 ден
  Quickview
 2. Машки пижами »Poseidon«

  As low as 2.715,00 ден Regular Price 3.879,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.879,00 ден
  Quickview
 3. Машки пижани »Poseidon« - кратки ракави

  As low as 2.337,00 ден Regular Price 3.339,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.339,00 ден
  Quickview
 4. Машки пижами»Atlas« - долги ракави

  As low as 2.669,00 ден Regular Price 3.339,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.339,00 ден
  Quickview
 5. Машки пижами »Mars«

  As low as 2.669,00 ден Regular Price 3.339,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.339,00 ден
  Quickview
 6. Машки пижами Atlas

  As low as 2.246,00 ден Regular Price 3.209,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.209,00 ден
  Quickview
На страна

Удобност и стил во машките пижами

Машките пижами се незаменлив елемент на облека за релаксација и удобен сон. Без разлика дали сакате класични или помодерни модели, нудиме широк асортиман на машки пижами за сечиј вкус. Изработени од памук, сатен, фланелен или други материјали, машките пижами ќе ви овозможат максимална удобност. Изберете помеѓу долги и кратки панталони, кратки маици или со долги ракави. Нудиме обични еднобојни пижами со дезени, риги или со принт.

За сите прилики и сезони

Нудиме машки пижами за секоја сезона во текот на целата година. Полесни ткаенини за топлите месеци, памучни или фланелни пижами за во зима. Изберете пижами според вашата големина за совршено да ви прилегаат. Ако сакате да спиете само во долен дел или пак само со горен сите опции ви се на располагање. Еднобојни, шарени, кратки или долги модели - за секого по нешто.

Квалитетни машки ноќници по поволни цени

Нашите машки пижами се комбинација од удобност, квалитет и добра цена. Направени се од висококвалитетен памук или фланел и ќе ви траат со години.

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.