НОВА КОЛЕКЦИЈА 

ЕСЕН - ЗИМА 2023

МОДНА ПРИКАЗНА СО АНАБЕЛ

МОДНА ПРИКАЗНА СО АНАБЕЛ

Сестрана спортска елеганција

Запознајте ја новата серија Fit, која не е само спортска долна облека, туку и твој партнер за секојдневни активности. Лесните и едноставни кроеви идеално го опфаќаат твоето тело и обезбедуваат оптимално прилегање. За модерен изглед ќе се погрижат деталите од чипка кои придонесуваат за чувство на прозрачност и свежина. Кратката маица,градникот без жици, гаќичките и хеланките се изработени од еластичен материјал кој овозможува максимална воздушна пропустливост и одвојување на вишокот влага. Без разлика дали шеташ во природа, уживаш во рекреативни активности или се дружиш на кафе, секогаш ќе изгледаш прекрасно во Fit облеката.

 

 

Фотографија:@ana.zontar

СПОРТСКА ИНСПИРАЦИЈА

Удобност за рекреација и релаксација

НАЈНОВИТЕ ПРИКАЗНИ ОД LISCA

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.