Сукња

Show Filters
Филтери

7 парчиња

Постави опаѓачки редослед
 1. Сукња »Santorini«

  As low as 1.679,00 ден Regular Price 2.669,00 ден
  Quickview
 2. Сукња »Santorini«

  As low as 1.679,00 ден Regular Price 2.669,00 ден
  Quickview
 3. Здолниште Lima

  As low as 1.679,00 ден Regular Price 2.999,00 ден
  Quickview
 4. Здолниште Lima

  As low as 1.679,00 ден Regular Price 2.999,00 ден
  Quickview
 5. Сукња »Hawaii«

  As low as 1.979,00 ден Regular Price 3.539,00 ден
  Quickview
 6. Сукња »Java«

  As low as 1.309,00 ден Regular Price 2.339,00 ден
  Quickview
 7. Сукња »Java«

  As low as 1.309,00 ден Regular Price 2.339,00 ден
  Quickview
На страна

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.