Сезонско намалување

Сезонско намалување
4 јануари 2024

Влези во новата година со стил и удобност. Единствена можност да ги купиш сите твои омилени парчиња по најповолни цени.

Време е за попуст. Искористи го попустот од 30% на колекцијата есен-зима 2023. Не одложувај, купи си нови парчиња во кои ќе заблескаш.

Акцијата трае од четврток, 4 јануари до распродажба на залихите.

Попустот важи во е- shop и на сите продажни места на Lisca. Попустите меѓусебно не се комбинираат и автоматски се пресметуваат во потрошувачката кошничка или на каса.

 

© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.