Летен попуст

Show Filters
Филтери

Продукти 1-12 од 480

Постави опаѓачки редослед
Page
На страна

Искористи го сезонското намаление и почести се со нови креации. Избери костими за капење и додатоци, долна облека, пижами, горна облека и уживај во нив.

Сезонското намаление трае од 25.8. до 25.9.2023 година. Попустот се однесува на колекцијата пролет-лето 2023 и важи во интернет продавницата и во сите продавници на Lisca. Попустите не се комбинираат.

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.