Високи гаќички »Rimini« - костим за капење

As low as 1.799,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 041663OZ

Одреди големина Избор на големина
 • Bikini bottoms
 • High waisted bikini bottoms
 • High-leg design visually lengthens the legs
 • Decorative ruffle at the waist
 • Colourful floral print
 • Entirely lined with coloured elastic lining
 • Mix & Match: Style match with the bras (bikini tops) of the Rimini series

Polyester: 90 %, Elastane: 10 %


 • After use, wash swimwear by hand or at 30 ° C with a detergent for colored or delicate laundry.
 • Do not squeeze bras with foam cups during washing.
 • Fats (oil, suntan lotion, sweat) and sun effect on the color intensity and material (Note care instructions).
 • Keep swimwear in fabric not in plastic bags.
 • Never fold moist swimwear, always dry them completely.
 

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.