Сезонско намаление

Сезонско намаление
28 август 2023

Биди храбра и заводлива каде и да одиш ова лето.

Надополни го твојот летен стил со парчиња од овогодинешната колекција пролет-лето и создади си уникатен изглед за плажа, за прошетка, коктел забава или интимна вечер.

Искористи го сезонското намаление и надополни ја твојата летна гардероба со заводлива долна облека, костими за капење, облека или спален програм.

Сезонскиот попуст важи на долна облека, костими за капење, облека и спален програм и важи од 25.8 до 25.09.2023 година. Попустот важи во интернет продавницата и во сите продавници на Lisca.


© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.