Едноделен костим за капење без жица »Malawi«

As low as 3.879,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 043542D1

Одреди големина Избор на големина
 • едноделен костим за капење
 • тенка еластична постава и еластична поддршка под градите
 • без жица
 • структуриран материјал со дезен од темни и светли линии во боја
 • повисок ножен изрез кој визуелно ќе ги издолжи нозете
 • еднобојни широки еластични прерамки
 • прерамки кои по желба можат да се продолжат
 • прерамки кои можат да се извадат

Полиамид: 90 %, Еластин: 10 %


 • маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
 • потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
 • чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
 

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.