Гаќички »Jolly«

As low as 461,00 ден Regular Price 519,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 022328A3

Одреди големина Избор на големина
Удобни гаќички кои пред сé сe погодни за новогодишно и божиќно дарување. Убаво се прилагодуваат, удобни се и изработени од природни материјали како што се модал и памук.
Гаќичките во црвена боја нека бидат ѓаволеста идеја за вашето новогодишно и божиќно дарување! Женска долна облека за празнични денови.

-     Модерни гаќички
-     Црвена чипка во ножниот изрез и на струкот
-     Симпатичен подарок

Памук: 41 %, Модал: 41 %, Полиамид: 10 %, Еластин: 8 %


  • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
  • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
  • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
  • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
  • по перењето, сушете под сенка
 

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.