Гаќички Playful

As low as 649,00 ден Regular Price 929,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 06254202

Одреди големина Избор на големина
 • удобни спортски црни гаќички
 • функционална спортска облека
 • широк, мек ластик на струкот за удобност и стабилност на гаќичките
 • микро материјалот ја одвојува влагата и и дозволува на кожата да диши
 • брзо сушење
 • quick dry
 • геометриска чипка на корпите за женствен изглед

Полиамид: 81 %, Еластин: 19 %


 • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
 • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
 • по перењето, сушете под сенка
 

Комплетирајте го изгледот

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.