Гаќички со странична регулација »Iceland« - костим за капење

As low as 1.999,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 041679FL

Одреди големина Избор на големина
 • долен дел костим за капење
 • ниско кроени гаќички
 • странично врзување кое овозможува регулирање на опсегот на гаќичките по желба
 • принт од ретро бранови на плетиво со светкави lurex нишки
 • поставени со еластична постава
 • висина на гаќички 22 cm кај конфекциски број 38
 • Mix & Match: стилски одговараат со градниците(горен дел костим за капење ) од серијата Iceland

Полиестер: 52 %, Полиамид: 27 %, Метални влакна: 13 %, Еластин: 8 %


 • маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
 • потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
 • чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
 

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.