Градник со жица »Las Vegas« - костим за капење

As low as 1.684,00 ден Regular Price 2.339,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 2.339,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 040706C4

Одреди големина Избор на големина
 • горен дел костим за капење
 • лесен градник со жица
 • непоставен, без пенести корпи
 • внатрешниот дел од корпата е поставен со јака lycra постава
 • набори на долниот дел на корпата
 • декоративна трака со набори по целата должина на деколтето
 • широки прерамки
 • во избор до длабочина на корпа Е
 • прерамки кои можат да се продолжат по желба
 • закопчување на грб
 • Mix & Match: стилски одговара со гаќичките( долен дел костим за капење) од серијата Las Vegas

Полиамид: 87 %, Еластин: 13 %


 • маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
 • потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
 • чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
 

Комплетирајте го изгледот

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.