Ноќница »True Love«

As low as 2.669,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 063472RE

Избор на големина
  • ноќница со кратки ракави
  • класичен вратен изрез
  • подолга трака со копчиња од напред која овозможува длабоко откопчување
  • копчиња во облик на срце
  • соодветен модел за мајки во периодот на доење
  • должина 90 cm
  • принт со срциња
  • мек памук

Памук: 95 %, Еластин: 5 %


  • придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
 

Комплетирајте го изгледот

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.