Високи гаќички »Malawi« - костим за капење

As low as 1.739,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 041675D1

Одреди големина Избор на големина
  • долен дел костим за капење
  • гаќички со висок крој
  • повисок ножен изрез кој визуелно ќе ги издолжи нозете
  • структуриран материјал со дезен од темни и светли линии во боја
  • Mix & Match: стилски одговараат со градниците (горен дел костим за капење) од серијата Malawi

Полиамид: 90 %, Еластин: 10 %


  • маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
  • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
  • перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
  • потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
  • чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
 

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.