Боксерки

As low as 999,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 03202601

Избор на големина
Мека и удобна долна облека е тоа што им треба на мажите за успешен ден. Претставува »must have« за секој маж кој посакува само најдобро за себе.

Машките боксерки воодушевуваат:
-   со удобноста на меката мешавина од модал,памук и еластин
-   со удобен широк ластик за идеално прилегање со Lisca натпис

Памук: 47 %, Модал: 47 %, Еластин: 6 %


  • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
  • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
  • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
  • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
  • по перењето, сушете под сенка
 

Комплетирајте го изгледот

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.