Долги панталони »Las Vegas«

As low as 2.166,00 ден Regular Price 3.009,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 3.009,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 049539T7

Одреди големина Избор на големина
 • широки модерни панталони
 • висок струк
 • удобен и широк ластик
 • должина 7/8
 • ткаенина со цик-цак дезен
 • Mix & Match: стилски одговара со костимите за капење и додатоците од серијата Las Vegas

Полиестер: 100 %


 • маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
 • потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
 • чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
 

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.