Градник со жица »Gracia«

As low as 2.669,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 020249P1

Одреди големина Избор на големина
За жени кои сакаат непоставени градници. Мазните корпи ќе ви овозможат да го носите и под припиена облека. Градникот со жица »Gracia« обезбедува одлична поддршка и создава убав облик и на пополните гради, а истовремено импресионира и со својата дискретна елеганција.

Доколку ви е потребен градник со F, G, H корпи овој модел ќе го најдете под шифрата 20250

-     непоставен градник со означени мазни корпи
-     лесна долна облека со двојно обликувани корпи и жица
-     внатрешноста на корпата е од мазен, но истовремено појак материјал за поубав облик и поддршка
-     за поголемите броеви грбот е дополнително поставен со еластичен тул за подобро опфаќање и удобност
-     еластична лента под градите за идеално прилегање
-     средниот дел на градникот е дизајниран повисоко, за супер покривање на градите
-     декоративен метален украс
-     везени декоративни прерамки со форма на цветови
-     лентата за закопчување и прерамките се продолжуваат

Полиамид: 81 %, Еластин: 16 %, Полиестер: 3 %


  • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
  • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
  • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
  • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
  • по перењето, сушете под сенка
 

Комплетирајте го изгледот

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.