триаголен градник без жица »Honey«

As low as 1.599,00 ден Regular Price 1.999,00 ден Најниска цена во последните 30 дена: 1.999,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 060517BR

Одреди големина Избор на големина
 • лесен триаголен градник
 • декоративна чипка на деколтето
 • проѕирен грбен дел
 • прерамки кои по желба може да се продолжат
 • трака за закопчување на три нивоа
 • меко плетиво во комбинација со проѕирна еластична чипка со натпис LOVE
 • романтична долна облека

Полиамид: 88 %, Еластин: 12 %


 • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
 • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
 • по перењето, сушете под сенка
 

Комплетирајте го изгледот

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.