V-Neck Wireless Soft градник »Laura«

As low as 2.809,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 02032702

Одреди големина Избор на големина
 • мек градник со пенести корпи без жица
 • нов триаголен облик на корпа за деколте со V изрез
 • внатрешноста на корпата е неверојатно пријатна на допир
 • детаљ од испреплетени тенки паспули на долниот дел на корпата
 • модерен изглед со тенки пруги
 • кај некои големини (100B, 95-100C, 90-100D, 85-95E) грбниот дел е дополнително поставен со мек и еластичен тул за подобро прилегање
 • траката за закопчување и прерамките можат да се продолжат и со големините се шират
 • модерна долна облека за удобно секојдневие

Полиамид: 75 %, Еластин: 25 %


 • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
 • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
 • по перењето, сушете под сенка
 

Комплетирајте го изгледот

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.