Гаќички »Alegra«

As low as 1.329,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 02213801

Одреди големина Избор на големина
"Alegra" модерни гаќички, без рабови, за мазен изглед под облеката, заводливи проѕирни детали и пошироки еластични паспули на половината. Долната облека се карактеризира со минимализам, мек микро - материјал и проѕирни линии.
"Alegra" гачичките се добар избор за модерното секојдневие. Блгодарение не еластичниот паспул на половината , носењето е поудобно, нема засекување на кожата.

-     класични гаќички
-     широк еластичен паспул на половината
-      проѕирни деталиi
-     без рабови
-     мазен материјал
-     модерен модел
-     вистинскиот избор за секојдневно носење

Полиамид: 83 %, Еластин: 17 %


  • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
  • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
  • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
  • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
  • по перењето, сушете под сенка
 

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.