Градник со пенести корпи »Alegra« – F, G, H корпи

As low as 2.939,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 02026601

Одреди големина Избор на големина
Женствена, а минималистичка долна облека која нуди одлична поддршка и во поголеми димензии. Градникот со пенесто обликувани корпи »Alegra« има пошироки прерамки кои поудобно ја носат тежината на полните гради. Задниот дел е исто така прилагоден,така што е поставен со функционален тул. Градникот е одличен избор за на работа како и за безгрижни активности во слободно време.

-     градник со пенести корпи
-     беспрекорен изглед под тесна облека
-     декоративни детали помеѓу корпите
-     пошироки прерамки
-     поширок и поставен заден дел
-     добра поддршка
-     сé до H корпа
-     вистински избор за секојдневно носење

Полиамид: 83 %, Еластин: 17 %


  • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
  • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
  • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
  • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
  • по перењето, сушете под сенка
 

Комплетирајте го изгледот

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.