Маица со кратки ракави »Laura«

As low as 1.399,00 ден Regular Price 1.999,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 023380BI

Избор на големина
  • лесна маица до кратки ракави
  • чисти линии и естетика на минимализам
  • модерен, лежерен крој – за слободно време или за спиење
  • меко вискозно плетиво од меланж
  • контрасни пораби на вратниот изрез и на завршетоците од ракавите
  • модерна маица која по желба можеме да ја комбинираме и да ја креираме во свој стил

Вискоза: 94 %, Еластин: 6 %


  • придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
 

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.