Спортски хеланки »Fit«

As low as 2.339,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 062572LA

Избор на големина
  • удобни спортски хеланки со повисок струк
  • широкиот струк нуди максимално прилегање
  • од внатрешната страна на струкот има помал џеб
  • од двете страни детаљ со чипка
  • максимална пропустливост на воздухот
  • одлично одвојување на влагата

Полиамид: 81 %, Еластин: 19 %


  • придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
 

Комплетирајте го изгледот

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.