Спортски хеланки »Relax«

As low as 1.999,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 062557DP

Избор на големина
  • удобни спортски хеланки со висок струк
  • широко кроен струк за поголема удобност при носењето
  • интегриран скриен џеб во внатрешниот дел на струкот
  • удобен еластичен материјал, кој ја одвојува влагата и дава на кожата да дише
  • активно функционална спортска долна облека

Полиамид: 81 %, Еластин: 19 %


  • придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
 

Комплетирајте го изгледот

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.