Машки боксерки Hercules - 3-pack

As low as 2.139,00 ден
На залиха
Само %1 останат/и

Шифра на производ: 03203132

Избор на големина
 • ека и удобна долна облека е тоа што му треба на секој маж за успешно секојдневие. Сега можете да добиете повеќе
 • комплет од 3(три)боксерки, во различна боја, изработени од удобен материјал. Тренди долна облека за целосна удобност.
 • 3
 • pack машки боксерки
 • удобен широк ластик на струкот со логото на Lisca за идеално прилегање
 • удобна мешавина од модал, памук и еластин

Памук: 47 %, Модал: 47 %, Еластин: 6 %


 • белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
 • белата и шарената долна облека перете ја одвоено
 • не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
 • перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
 • по перењето, сушете под сенка
 

Ние исто така препорачуваме

Влезете во светот на долната облека и костимите за капење

Ќе ви откриеме една тајна.

Кога ќе се регистрирате за нашите е-новости за прв пат, ќе добите купон со попуст од 10%, кој можете да го искористите при купување во онлајн продавницата.

Со пријавувањето, ни дозволувате да ви испраќаме неделни електронски билтени, со кои  ќе бидете во тек со сите новости и промоции. Не грижете се, ние ги чуваме вашите лични податоци безбедни. Исто така можете да се откажете во секое време.

 

Твоја Lisca

ПРИЈАВА ЗА Е-НОВОСТИ
© 2022 Lisca d.o.o. Сите права се задржани.